Yardım

Merak Ettikleriniz

Ruyakundura.com yardım konuları, bilgilendirme, sık sorulan sorular hakkında bilgi alın.


Faturanıza ulaşmak ile alakalı sorun yaşıyorsanız, faturanıza aşağıdaki 2 şekilde ulaşabilirsiniz. 1. Web sayfamızdan Hesabım > Siparişlerim > Sipariş Detayı sayfasından “Fatura Görüntüle“ ye tıklayarak faturanıza ulaşabilirsiniz. Mobil uygulamamızda fatura görüntülenememektedir. 2. Fatura talebinizi aşağıdaki kanaldan iletmeniz halinde üyelik mail adresinize gönderim yapılır. “Hesabım” bölümünde “Yardım“ sekmesinde yer alan “Canlı Yardıma Bağlan” butonu
Ödemeyi kredi kartı, banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra eğer taksit yapılabilen ürünlerse taksit seçeneklerinden birini seçip alışverişinizi tamamlabilirsiniz. Kapıda ödeme ve havale yoluyla ödeme seçenekleri bulunmamaktadır.
• Satın aldığınız ürünler ürün detay sayfasında belirtilen teslimat tarih aralığında teslim edilir. Satın aldığınız ürünlerin teslimat tarihine "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sayfasından da ulaşabilirsiniz. • Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. • Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz. • Kargoya verildikten sonra siparişinizin kargo aşamalarını "Hesabım" bölümünde “Siparişlerim“ sekmesinde bulunan “Sipariş Takibi?" linkinden takip edebilirsiniz.
Hesabım > Hesap ayarlarım > Adres bilgilerim sayfasında yer alan 'Adres Ekle' butona tıklayarak teslimat adresi tanımlayabilirsiniz.
Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Bunun için ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri sepete ekleyerek, 'Sepeti onayla' adımında karşınıza çıkan ekrandan 'Üye Olmadan Devam Et' demeniz yeterli. Üye olmadan verdiğiniz siparişe ait bilgilendirmeleri, sipariş esnasında paylaştığınız e-posta adresinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinize ait bilgilere erişebilmek için üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz.