Leopar Desenli Bayan Ayakkabı & Çanta Modelleri

Leopar Desenli Bayan Ayakkabı & Çanta Modelleri

LEOPAR GÜCÜ

Leopar deseni güçlü, ateşli, seksi, tahrik edici, akılda kılıcı, dili damağa yapıştırıcı, soluk kesici bir şey midir?

Ayakkabıdan çoraba, çantadan şapkaya, gece elbisesinden iç çamaşırına kadar her şeyin leoparlısı mevcut.

Leoparın benekleri parmak izi gibi farklıdır

Malum leopar, panthera cinsinin 4 büyük kedi türünden biri. İsmi de Latince leo (aslan) ile panter manasında kullanılan pard kelimelerinin birleşiminden geliyor. Leopar, aslan, kaplan ve jaguar gibi büyük kedilerin içinde en küçük cüsseli olanıdır. Kimbilir bu yüzden kadına en yakınıdır. Büyük kedilerin içinde en iyi ağaca tırmanabilen türdür. Post rengi ve tüy uzunluğu yaşam alanına göre değişir, parlak sarımsı kahverengiden koyu sarımsı pas rengine kadar farklılık gösterebilir. Üstünde siyah benekler bulunur. Postlarının üstündeki siyah benekleri, yapraklar arasında daha kolay kamufle olarak sezdirmeden avına yaklaşmasını sağlar. Postunun üstündeki benekler, insanların parmak izi gibi her hayvanda farklıdır.

Rüya Kundura’nın çok sevilen leopar desenli ayakkabı & çanta modelleri İlkbahar Yaz / Sonbahar Kış sezonunda spor / klasik modellerle devam ediyor. Ayrıca simli spor ayakkabılar sportif şıklığın en gözde parçaları olmaya aday! Leopar Desen fiyatları, leopar desen modelleri ve leopar desen çeşitleri burada! Tıkla, en ucuz leopar desen seçenekleri uygun fiyatlarla ayağına gelsin.

Tarzınızı tamamlayacağınız en şık kadın ayakkabı modelleri Ruyakundura.com’da! Leopar Desenli Bayan Ayakkabı modelleri & en uygun fiyatları Ayakkabı ve Çanta kategorisinde!

Kadın Leopar Ayakkabı Modelleri Ve Fiyatlarını Rüya Kundura’da Bulabilirsiniz. Leopar Topuklu Bayan Ayakkabı, Leopar Stiletto, Leopar Dolgu Topuk, Leopar Spor Ayakkabı, Leopar Babet

Leopar Desenli Kadın Ayakkabı Modelleri & Fiyatları

SPORTİF YÜRÜYÜŞ

Esnek tasarıma sahip sportif yürüyüş ayakkabı ve çantalarıyla daha dinamik bir sezon sizleri bekliyor. Beyazdan sarıya, maviden pudraya platform tabanlı yürüyüş ayakkabılarıyla çok rahat edeceksiniz.

Sportif Yürüyüş Ayakkabı Modelleri & Fiyatları

LEOPAR DEYİNCE AKLA GELENLER

  • Unutulmaz dizi Evli ve Çocuklu’nun seksi karakteri All Bundy’nun karısı Peg Bundy’nin neredeyse tüm kıyafetleri.
  • Siyasetin stil ikonu Nimet Çubukçu’nun leopar desenli paltosu.
  • Emine Erdoğan’ın leopar desenli türbanı ve aynı ton sarı yüzüğü.
  • Süper babaanne Tina Turner’ın vahşi, seksi ve yıllara meydan okuyan leopar kıyafetleri.
  • Leopar deseninin seksi bir imaj kazanmasında büyük rolü olan Marilyn Monroe ve leopar desenli elbisesi ile uzanarak verdiği pozu.
  • Ahu Tuğba, Suzan Avcı ve biricik Afroditimiz Banu Alkan.
  • Gece hayatına olan sevgisi ve enerjisiyle takdir ettiğimiz Semra Özal. Sayın Özal’ın bir zamanlar gardırobundaki her iki şeyden biri leopar desenliydi. Fatih Ürek’i dinlemeye gittiğinde hep onları giyerdi.
  • Leoparın imajını yükselten en önemli isim Kate Moss.
  • Leopar deseninden Coca-Cola şişesi bile tasarlayan, leopar desenli çarşaflarda uyuduğu tahmin edilen tasarımcı Roberto Cavalli.
  • Sevgilisi Dodi El Fayed’in teknesinde leopar desenli mayosuyla paparazzilere yakalanan Prenses Diana.