Kama Topuklu Ayakkabı Nedir (Wedge Heel Shoes)

Kama Topuklu Ayakkabı Nedir (Wedge Heel Shoes)

Bugün, her modacı bir kama ne olduğunu bilir – hem topuk işlevini yerine getiren, hem de parmağın üstündeki topukları kaldıran bir taban ve aslında tek başına işlevini yerine getirir. Her mevsim gerçekte, geçen yüzyılın otuzlu yıllarında bir kama üzerinde kadın ayakkabıları icat edildi. Başlangıçta, giymek genç kızların ayrıcalığıydı, ancak bu günlerde kama ayakkabıların zarif ve çok rahat modelleri her yaştan kadın tarafından giyilebilir.

Dolgu topuk ayakkabıya çok benzer olan kama topuk ayakkabının farkı ön kısmının alçak arka kısmının ise oldukça yüksek olmasıdır. Kama topuklu ayakkabı modelini de rahat topuklu ayakkabılar arasına ekleyebilirsiniz. Kama Topuklu Ayakkabı Modellerini Rüya Kundura‘dan rahatlıkla ve kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Düşük hava koşullarında kapalı botlar veya botlar soğuk havalar için uygunsa, ilkbahar ve yaz aylarında istediğiniz herhangi bir yükseklikte bir kamada açık ayakkabılar, takunatlar veya sandaletler arasından ruyakundura.com ‘dan seçim yapabilirsiniz. Bu arada, ayakların tüm alt yüzeye vurgu yapması nedeniyle, yüksek bir kama üzerindeki ayakkabılar en uygun olarak kabul edilir. Tek takozun bir ayak şeklinde yapılması gerekmediğine dikkat edilmelidir. Moda tasarımcılarının koleksiyonlarında, topuk kısmındaki yüksek bir kamanın alttan aşağıya doğru kaydığı ayakkabıların görülmediğini göreceksiniz. Ayrıca Rüya Kundura size spor ayakkabılarına ihtiyacınız varsa, düşük bir kama, kadınlık uğruna konfor ve rahatlıktan ödün vermeyen en uygun çözümleri de sunacaktır.

Yetmiş ve seksenlerde, kama kadın gardıroplarında sıkıca kurulduğunda, aralarında en yaygın olanları kauçuk ve ahşap olan çeşitli malzemelerden yapılmıştır. Bugün, bu amaçlar için, bir fiş ve güçlü bir plastik kullanılmaktadır. Bir yaz versiyonu olarak, doğal iri halat inanılmaz şık görünüyor, bir tek kama, köpüklü rhinestones süslenmiş. En uygun sonbahar-kış varyantı süet veya deri ile kaplanmış bir yelek. Bir dresser tarzı ve konforu tercih eden kızlar için mükemmel bir uzlaşma!

Kama Topuklu Ayakkabı Nedir (Wedge Heel Shoes)