Kadın Stiletto Modelleri

Kadın Stiletto Modelleri

Stiletto model ayakkabılar, “Kadına doğru ayakkabıları verin, dünyayı fetheder. diyen ‌Marilyn Monroe’lu 50’li yıllardan bugüne artarak devam eden bir tutku olmayı sürdürüyor. Aynı zamanda kadınlar için hâlâ büyük bir meydan okuma ve özgüven gösterisi olma özelliklerini koruyor. Katıldığınız davetlerde, önemli iş toplantılarında, sevdiklerinizle paylaştığınız mutlu anlarda ve kutlamalarla geçecek özel günlerde tarzınızı ayaklarınıza yansıtacak ‌stiletto modelleri ile bütün ‌kombinleriniz muhteşem bir ışıltıyla tamamlanıyor. Farklı tarzlara hitap eden geniş Rüya Kundura koleksiyonundaki siyah ‌stiletto, ten rengi ‌stiletto, kırmızı ‌stiletto, bordo ‌stiletto, beyaz ‌stiletto ve daha birçok farklı seçenekteki modeller arasından beğeninize uygun modeli seçebilirsiniz.

Size En Uygun Kadın ‌Stiletto Modeli Hangisi?

 

– Sağlığınızın ve konforunuzun her şeyden önce geldiğini unutmayınız. Ayak parmaklarınızı sıkan ve yürüyüşünüzü tahmin ettiğinizin ötesinde engelleyen ‌stiletto ayakkabıları tercih etmeyiniz.

– Her gün ‌stiletto giyecek kadar cesur ve yorulmak nedir bilmeyen bir kadınsanız burnu biraz daha geniş ve nispeten daha kısa topuğa sahip ‌stiletto’ları seçiniz.

– Seçeceğiniz modelin dayanıklı olup olmadığına emin olunuz ve topuğun sağlamlığını kontrol ediniz. Rüya Kundura‘dan gelerek iskeletinize ve ayak yapınıza en uygun ‌stiletto’yu sayısız model arasından kolayca bulabilirsiniz.

– Taraklı bir ayak yapısına sahipseniz yuvarlak, ince ve küçük bir ayak yapınız varsa sivri burunlu ‌stiletto modellerine öncelik vermeyi deneyiniz.

-‌ Stiletto alırken giyeceğiniz mekânları dikkate alınız. Günlük olarak kullanacağınız ‌stiletto ayakkabılarda klasik çizgiler, özel davetlerde ise içe bakan tarafı açık olan ayak dekolteli ‌stiletto’lar ideal olabilir.

-‌ Stiletto renginin, hem üzerinizde taşıyacağınız elbisenin tamamlanması hem de anatomik görünüm açısından önemli olduğunu unutmayınız. Örneğin, ten rengi ‌stiletto modelleri bacaklarınızı daha uzun gösterecektir.

– Kombinlerinizde en çok kullandığınız giysileri gözden geçiriniz. Renk, şekil ve üretimde kullanılan malzemenin mat veya parlak olması ve benzeri detayları göz ardı etmeyiniz.

Tarzınızıışıltınızı ve hayata bakış açınızı yansıtan ‌stiletto modelleri arasında seçim yapmak zor olabilir. Topuklu ayakkabı modeline tutkuyla bağlı milyonlarca kadının ne istediğini bilen Rüya Kundura koleksiyonunu incelemeye hemen başlayın ve size en uygun ‌stiletto modeline çok kısa bir sürede kavuşun.

Kadın Stiletto Modelleri