BİZ KİMİZ?

60 yıllık tecrübeyle, ayakkabı modasının en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başaran Rüya Kundura, ayakkabı tercihinde kendi yolunu çizmek isteyenleri hayallerine ulaştırıyor.

Tüm koleksiyonlarında ayakkabı tutkunlarının beklentilerini ön planda tutan, standartlara bağlı kalmadan kendi tarzıyla marka yolcuğunu sürdüren Rüya Kundura, yenilikçi mağaza konsepti, göz alıcı tasarımları, şık tamamlayıcı ürünleri ve her mevsime damgasını vuran modelleri ile Türkiye’de saygın markalar arasında yer alıyor.

Sağlamlık, Kalite ve Dinamizmi merkezine alan, tutkusu; şıklık ve kalite olan herkesin beklentilerine inovatif çözümlerle cevap veren Rüya Kundura, satış mağazalarında takipçilerine hizmet sunuyor.

60 yıldır kusursuz üretim anlayışıyla ayakkabı aşkına hizmet eden Rüya Kundura, ‘Casual Moda’ kavramını ilk kez tüketiciyle buluşturdu. Bugün ‘Casual Modası’ Rüya Kundura ile birlikte vazgeçilmez bir akıma dönüştü.

Rüya Kundura, ayakkabıyla teknolojinin buluşmasını en akılcı fikirlerle hayata geçiriyor, sıcak yaz günlerinde esnek ve havalı; soğuk kış günlerinde suya geçit vermeyen modelleriyle her mevsimde farklı olduğunu kanıtlıyor.

%100 deri ürünleri ve geniş üretim kapasitesiyle uluslararası marka yolculuğunda sağlam adımlarla ilerleyen, fark yaratan üretimini kalite ve fonksiyonellikle birleştiren Rüya Kundura, şıklığı ve konforu bir arada sunmaya devam ediyor.

Vizyon, Misyon ve Değerleri

TEMEL DEĞERLER

– İnovatif yaklaşımı ile teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak ürün ve hizmetlerini sürekli yeniler,

– Toplumun ve müşterisinin ihtiyaç ve beklentilerini önceden tespit ederek, yaratıcı çözümler sunar,

– Toplumsal sosyal sorumluluklarının bilinci ile hareket eder ve toplumun ihtiyaçlarına karşı duyarlıdır,

– Ürün ve hizmet felsefesinin temelinde “mutlak müşteri memnuniyeti” vardır,

– Başta çalışanları, tedarikçileri ve hissedarları olmak üzere tüm sosyal paydaşlarına karşı sorumluluk sahibidir.

MİSYON

Deri ile modayı kusursuz bir uyumla birleştirerek, yaşamın içine dahil etmek ve sunduğu ürün ve hizmet yaklaşımları ile müşterisine keyifli ve şık bir deneyim yaşatmaktır.

VİZYON

Tüketicinin değişen ihtiyaçlarına yönelik inovatif ve yenilikçi çözümler sunarak, ayakkabı modasının Türkiye’de ve dünyada öncü markası olmak.