1-Teslimat Şartları: Kargo bedeli tarafımıza aittir. Stokta olması durumunda aynı gün içinde saat 12:00’ye kadar verilen siparişler kargolanır. Bir şekilde temin edilemeyen ve (gönderimi sağlanamayan) gönderiminde sıkıntı olan ürünler sipariş tarihinden itibaren 2 gün içinde müşteriye bildirim yapılır. Talebi doğrultusunda başka bir model ile değişimi yapılır veya siparişi iptal edilip hesaba iadesi yapılır.
2-Nasıl Değişim ve İade Edebilirim: Ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade ve değişim yapabilirsiniz. Bunu dışında gününü aşmış iadeler müşteriye bildirim yapılmaksızın geri gönderilir. Ürünlerin kullanılmamış olması ve kutuları ile iadesi şarttır. İade veya değişimlerde gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen aksesuarlar ve promosyon ürünler de iade edilmelidir.
3-İade Etmek İstediğimde Ne Yapmam Gerekiyor? : İade işlemini gerçekleştirmek için ürünleri faturasıyla birlikte iade adresimize göndermelisiniz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Sitemizden form doldurarak veya kutunun içinde durumu izah eden bir not ile gönderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürüne hiç uygulama yapılmayacaktır. Sitemizden kredi kartı ile almış iseniz kartınıza, kapıda ödeme ile almış iseniz (muhakkak iade ve teslimat formuna veya mail yoluyla Iban numarası,hesap sahibinin adı ve banka ismini iletmeniz gerekmektedir.) hesap bilgileri elimize geçtiği tarihten itibaren 10 gün içinde iadesi yapılacaktır.
4-İade Ve Değişimlerde Herhangi Bir Ücret Talep Ediliyor mu?: (Değişim yapıldığı halde tekrardan iade edilen ürünlerin kargo masrafı kesildikten sonra müşteriye iadesi yapılacaktır). 1.Değişim ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. 2. Değişim ve değişim olmasına rağmen iade ücreti müşteriye aittir.
5-Ürünü Gönderdikten Sonra İade Sureci Nasıl Devam Etmektedir: Yetkili personel tarafından belirtilen iade ve değişim şartlarında uygun olup olmadığı incelendikten sonra ve bu doğrultuda bir sorun olmadığı takdirde eğer değişim ise değişim veya iade ise iadesi yapılacaktır.
6-Değişim Ve İade İçin Gönderilecek Kargo: Yurtiçi Kargo anlaşma no: 290059789 (Arnavutköy-Alkan deri sanayii) firma kodumuz karşı ödemeli olarak göndermeniz yeterli olacaktır.
Anlaşma dışı kargo şirketleri ile gönderim sağlanması halinde : Diğer kargo şirketleriyle gönderim sağlanması halinde iadelerde ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Anlaşma dışı iade adresi: İade adresi: Alkan Ayakkabı Ve Deri Mamülleri Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti.
Eski Edirne Asfaltı Fenertepe Mevkii No: 1176
34283 – ARNAVUTKÖY / İSTANBUL